Najwyższej jakości systemy
profili okiennych i drzwiowych PVC

DECCO S.A. to producent najwyższej jakości systemów profili okiennych i drzwiowych PVC. Nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno producentów stolarki, jak i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi.

Profesjonalny zespół, nowoczesny park maszynowy, własne Centrum Badań i Rozwoju, drobiazgowa kontrola jakości oraz szereg certyfikatów i nagród sprawiają, że nasze profile PVC są najlepszymi ambasadorami marki DECCO.

DECCO w liczbach

liczby mówią same za siebie

0
Jesteśmy na rynku
od 18 lat
0
Dostarczamy nasze profile
do 30 krajów Europy
0
Zadowolonych
klientów

Nagrody i certyfikaty

Nasza wytężona praca oraz nieustający rozwój pozwoliły nam na zbudowanie marki, która jest doceniania w branży. Najlepszym tego dowodem są nasze dotychczasowe nagrody takie jak Gazela Biznesu przyznawana przez Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijającym się firmą w Polsce.

Ogromnym wyróżnieniem dla naszej firmy jest również umieszczenie nas przez Londyńską Giełdę w raporcie „1000 companies to inspire Europe”.

W październiku 2022 otrzymaliśmy Certyfikat Wiarygodności przyznawany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Creditreform. To certyfikat przyznawany na podstawie analizy kilkunastu parametrów i wskaźników wiarygodności płatniczej, m.in. sposobu płatności, zdolności kredytowej, rentowności, płynności, zadłużenia i wielu innych.