Najwyższej jakości systemy
profili okiennych i drzwiowych PVC

DECCO S.A. to producent najwyższej jakości systemów profili okiennych i drzwiowych PVC. Nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno producentów stolarki, jak i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi.

Profesjonalny zespół, nowoczesny park maszynowy, własne Centrum Badań i Rozwoju, drobiazgowa kontrola jakości oraz szereg certyfikatów i nagród sprawiają, że nasze profile PVC są najlepszymi ambasadorami marki DECCO.

W DECCO S.A. rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie naszym klientom profili okiennych i drzwiowych najwyższej jakości. Właśnie dlatego zainwestowaliśmy w najnowocześniejszy automatyczny magazyn komorowy firmy Remmert. Chcemy mieć pewność, że nasze profile są przechowywane w najbardziej efektywny i bezpieczny sposób.

Dzięki realizacji tego projektu w formie magazynu komorowego, mamy do dyspozycji w istniejącym magazynie 2.087 kaset do przechowywania i kompletowania profili PCV oraz 138 kaset do przechowywania i kompletowania wzmocnień okiennych. W ten sposób optymalnie wykorzystujemy dostępną przestrzeń hali o powierzchni 2.160 metrów kwadratowych i wysokości 13 metrów. W jednej kasecie możemy przechowywać profile o łącznej wadze 1,5 tony. Nasze profile są chronione przed promieniowaniem słonecznym i pogodą, więc pozostają w doskonałym stanie aż do momentu, gdy są gotowe do wysyłki do naszych klientów.

Jedną z najbardziej imponujących cech naszego magazynu jest jego wydajny system kompletacji. Dzięki możliwości wykonania do 35 kompletacji na godzinę, możemy realizować zamówienia szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. 

Dzięki modernizacji magazynu, nasze produkty ulegają mniejszym uszkodzeniom, więc możemy za każdym razem dostarczać Państwu profile najwyższej jakości.

DECCO w liczbach

liczby mówią same za siebie

0
Jesteśmy na rynku od 20 lat
0
Dostarczamy nasze profile
do 30 krajów Europy
0
Zadowolonych
klientów

Nagrody i certyfikaty

Nasza wytężona praca oraz nieustający rozwój pozwoliły nam na zbudowanie marki, która jest doceniania w branży. Najlepszym tego dowodem są nasze dotychczasowe nagrody takie jak Gazela Biznesu przyznawana przez Puls Biznesu najdynamiczniej rozwijającym się firmą w Polsce.

Ogromnym wyróżnieniem dla naszej firmy jest również umieszczenie nas przez Londyńską Giełdę w raporcie „1000 companies to inspire Europe”.

W październiku 2022 otrzymaliśmy Certyfikat Wiarygodności przyznawany przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Creditreform. To certyfikat przyznawany na podstawie analizy kilkunastu parametrów i wskaźników wiarygodności płatniczej, m.in. sposobu płatności, zdolności kredytowej, rentowności, płynności, zadłużenia i wielu innych.