Najwyższej jakości systemy
profili okiennych i drzwiowych PVC

DECCO S.A. to producent najwyższej jakości systemów profili okiennych i drzwiowych PVC. Nasze profile cieszą się uznaniem zarówno producentów stolarki jak i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi. Profesjonalny zespół, nowoczesny park maszynowy, własne Centrum Badań i Rozwoju, drobiazgowa kontrola jakości oraz szereg certyfikatów i nagród sprawiają, że nasze profile PVC są najlepszymi ambasadorami marki DECCO.

Systemy okienne i drzwiowe DECCO
To europejska klasa profili PVC

Profile PVC

Sukces z profilu

Za innowacyjnością naszych produktów kryje się praca i wiedza gromadzona przez pokolenia. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak konstruować profile PVC o najwyższych parametrach. Profile DECCO to gwarancja doskonałych parametrów termoizolacyjnych, wysokiej jakości i nowoczesnego designu.

Całość produkcji nadzorowana jest przez laboratorium oraz Centrum Badań i Rozwoju. Jesteśmy zaufanym partnerem biznesowym, dla którego satysfakcja klienta jest najwyższą wartością. Nasze produkty obecne są w całej Europie. Współpraca z nami skazana jest na sukces.

Design

Nasi projektanci w swojej pracy łączą najlepsze technologię z nowoczesnym wzornictwem.
To połączenie sprawia, że profile DECCO są idealną odpowiedzią na obowiązujące trendy w architekturze.

Innowacyjność

Tym co napędza nasz rozwój to tworzenie najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań. Tę filozofię wdraża zarówno dział projektowy oraz pion technologiczny w procesie produkcji.

Jakość

Gwarancją najwyższej jakości profili DECCO jest praca naszego laboratorium oraz badania w laboratoriach zewnętrznych, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Pewność w każdym profilu